Vyber si skú­se­nú a spo­ľah­li­vú agen­tú­ru!

Pripravili sme pre teba zoznam agentúr, ktoré ťa spoľahlivo prevedú celým procesom a postarajú sa o teba počas leta. Každá agentúra ponúka vlastné portfólio pracovných pozícií a oblastí, kde sa môžeš uplatniť. Vyber si podľa typu práce, lokality či odporúčania známych. Všetky agentúry v tomto zozname spĺňajú potrebné kritériá pre bezproblémové leto v Amerike.

CKM

CKM je najväčšou Work and Travel USA agentúrou v Česku i na Slovensku s 25-ročnou históriou. Od roku 2012 je TOP značkou mladých a nezabudnuteľné leto #zavodousCKM zažilo s agentúrou už viac ako 19-tisíc waťákov. Skvelé ceny, široká ponuka programov a zamestnávateľov, priateľská atmosféra, atraktívne súťaže.

Agentúra CKM spolupracuje aj so spoločnosťou High Sierra Pools, ktorá sa špecializuje na zamestnanie plavčík.

Zastúpenie amerických zamestnávateľov High Sierra Pools na Slovensku ponúka možnosť stať sa certifikovaným plavčíkom American Red Cross a poskytuje letné sezónne zamestnanie. High Sierra Pools obsluhuje stovky kúpalísk v regióne Washington, D.C. a štátoch Virginia, Maryland a Massachusetts.

Smaller Earth

Smaller Earth je globálna Work and Travel agentúra, ktorá posiela tisícky mladých ľudí v rámci programov kultúrnej výmeny do celého sveta už vyše 20 rokov. S 15 medzinárodnými kanceláriami poskytuje letnú prácu v luxusných rezortoch a letných kempoch prostredníctvom Resort Leaders a Camp Leaders programov. S programami má osobné skúsenosti. S agentúrou účastníci Smaller Earth získajú individuálny prístup podľa svojich potrieb, all inclusive program s flexibilnými možnosťami financovania a podporu slovenského tímu aj tímu v USA.

Agentúra Smaller Earth spolupracuje aj so spoločnosťou Premier Aquatics, ktorá sa špecializuje na zamestnanie plavčík.

Zastúpenie amerických zamestnávateľov Premier Aquatics na Slovensku ponúka prácu pri bazénoch v okolí Washingtonu D.C. Dbá na individuálny prístup, a preto účastníkov zamestnávateľ osobne vyškolí na Slovensku ešte pred odletom do USA!

Agentúra INJOY

Injoy agency je inovatívna agentúra, ktorá pôsobí na trhu už viac ako 10 rokov. Jej hlavným cieľom a každodennou motiváciou je otvoriť možnosti mladým ľuďom na ceste za splnenými snami. Svojím priateľským a individuálnym prístupom pomáha klientom so všetkým potrebným – od výberu tej správnej destinácie a programu, cez administráciu, získanie víz až po praktické rady a tipy.

CCUSA

Spoločnosť CCUSA, s.r.o. pôsobí na Slovensku už viac ako 20 rokov a umožňuje študentom zúčastniť sa na letných i celoročných kultúrno-výmenných pobytoch (Camp Counselors USA, Work Experience USA, Practical training USA či Intern USA).

Across Agency

Across Agency ponúka letné programy a celoročné platené stáže v USA pre študentov, absolventov a mladých profesionálov, v širokom spektre odborov, za skvelé ceny, s cieľom poskytovať možnosti pre osobný rast, získanie medzinárodných pracovných skúseností a úspešný štart kariéry, doplnené o excelentný zákaznícky servis a takmer 20-ročné skúsenosti.

Ponúka celoročné platené pracovné stáže v oblastiach ako IT, Web design, E-commerce, Management, Law, Accounting, Marketing, Logistics, Engineering, Hospitality, Agriculture a ďalšie, so zabezpečeným umiestnením k hostiteľskému subjektu.

Zároveň zastupuje na Slovensku najväčšiu americkú spoločnosť na správu, údržbu, výstavbu, prevádzku a správu bazénov a rekreačných zariadení American Pool Enterprises a ponúka letnú prácu cerfitifkovaného plavčíka v lokalitách Maryland, Virginia a Washington, D.C.

Southwestern Advantage

Od roku 1868, Southwestern Advantage ponúka program, ktorý umožňuje vysokoškolákom zarobiť si na študentský život, získať pracovné skúsenosti, podnikateľské schopnosti a vyformovať osobnosť potrebnú pre dosiahnutie cieľov v ich živote. Každé leto vysielajú takmer 1500 študentov z viac ako 200 univerzít po celom svete.

Coolagent

Agentúra COOLAGENT je jednou z najväčších agentúr na českom a slovenskom trhu, ktorá je tu už 26 rokov. Zabezpečuje pracovné pobyty v zahraničí (tábory v USA, Au Pair v USA) a ponúka širokú škálu jazykových kurzov po celom svete. Každý v agentúre má osobné skúsenosti s pobytmi v zahraničí a zakladá si na osobnom a priateľskom prístupe.

Student Agency

STUDENT AGENCY pôsobí od roku 1993. Mottom agentúry je ponúkať skvelé služby za skvelé ceny. Agentúra vysiela stovky študentov prostredníctvom programu Work&Travel do USA, kde ponúka prácu v reštauráciách, hoteloch, zábavných podnikoch alebo národných parkoch atď. V súčasnosti sa kancelária pre slovenských študentov nachádza v Brne (CZ).

American Adventure

American Adventure je česko-slovenská Work & Travel agentúra. Ponúka prácu plavčíkov v USA a organizuje plavčícke kurzy pre Americký Červený kríž. Aktuálne ponúka pracovné príležitosti od dvoch overených zamestnávateľov.